Intuitívna masáž

20.02.2020

Zažili ste už pocit, keď vám po celom tele prebehli zimomriavky? Určite áno - to je ten pravý pocit uvoľnenia, pocitenia energie a prebudenia života v našom tele. A ako si tento stav navodiť si povieme nižšie...

K masáži si vytvoríme pochodovú atmosféru vo vhodnom tichom a teplom priestore, zapálime sviečky a aróma lampu, pustime relaxačnú hudbu, pohodlne sa na začiatok postavíme alebo si ľahneme a masáž môže začať. To všetko nám stimuluje právu mozgovú hemisféru, kde sídli INTUÍCIA, emócie a prežívanie...

Pred masážou sa potrebujeme uzemniť - byt prepojený so zemou, aby ste takzvane neuleteli pri vysokých vibráciách. . Prepojte sa so zemou a nebom, lebo "ako hore tak dole, a ako dole tak aj hore" čo znamená- ako sa deju veci v makrokozme, tak rovnako sa dejú veci v nás - mikrokozme.

Uzemnenie docielime nasledovne jednoduchou vizualizáciou:

Pohodlne sa postavte, chodidlami pevne na zemi a rukami voľne spustenými pri tele, zavrite oči a voľne dýchajte. Uvedomte si spojenie so zemou a predstavte si ako z nôh Vám vyrastajú korene do zeme. Teraz preneste svoje vedomie na vrch hlavy, do korunnej čakry, a tu nechajte rozsvietiť biele svetlo, ktoré žiaria stále vyššie a vyššie. Chvíľu zotrvajte v tomto prepojení a nechajte telo voľne dýchať.

Alebo:

V stoji sa zhlboka nadýchnete a vydýchnete niekoľkokrát po sebe. Napojenie na nebo robíme najprv výdychom cez temeno. Nad svojou hlavou si predstavíte biele svetlo, s nádychom toto biele svetlo natiahnete do svojho tela cez tzv. korunnú čakru a s výdychom toto svetlo vyšlete cez chodidla tzv. koreňovú čakru ako kotvu hlboko do zeme.

Na začiatok úplne postačia tieto jednoduché techniky. Postupom času ako sa budete zdokonaľovať, tak sa postupne posuniete do vyšších techník uzemňovanie sa.

Čím ste dosiahli stavy vyššieho vedomia, tým hlbšie potrebujete byť uzemnený. Rovnováha prijímania, dávania je priam nutná, aby ste "nelietali v oblakoch" a stáli pevne na zemi oboma nohami. To sú základné karmické pravidlá, ktoré sa neoplatí porušovať a musíte si byť vedomí následkov a zodpovednosti za svoje činy. Určite poznáte okolo seba osoby, ktorým uniká realita, žijú si akoby v oblakoch a tvária sa že bežný život sa ich netýka. Áno to sú práve tí ľudia, ktorý nemajú rovnováhu vo svojom živote. Uviaznutie v matérií Vám zas prináša opačné potiaže.

Od tejto chvíle ste ukotvení v zemi a spojení s nebom.

Takisto po uzemnení je potrebné si vytvoriť svoj priestor - svoju duchovnú ochranu. Tento duchovný sprievodca Vás bude sprevádzať počas Vašich meditácií a masáži. Môže to byť anjel strážny alebo iná svetelná bytosť. Svojimi slovami požiadajte svojho duchovného sprievodcu, anjela strážneho, nech Vás sprevádza a ochraňuje po celú dobu meditácií a masáži.

Touto meditáciou ste si vytvorili potrebné napojenie a ochranu. Zároveň ste zostúpili do hladiny Alfa, kde sídli samotná INTUÍCIA a ste pripravený začať preciťovať svoje telo.

O hladine Alfa a hlbšom preciťovaní už v nasledujúcom článku ... :)