Životná zmena

17.01.2020

Pokiaľ sme v pohybe - žijeme, ak žijeme - sme v pohybe. Pohyb všetko mení a duša sa vyvíja k zmenám každou minútou nášho bytia. Účelom nášho života na zemi je je práve vývoj. Každá duša sa reinkarnuje na zemi aby sa vyvíjala a zvládla osobné lekcie, ktoré slúžia na postup svojej duše.

Jednou z mojich lekcií bola dôvera. Rodičia ma učili staré dobre pravidlo "dôveruj ale preveruj". Ani prílišná dôvera a ani nedôvera niesu na mieste. Obe postoje sa pohybujú v extréme a cieľom je nájsť ideálny stred. Kým som nepociťovala dôveru voči okoliu, ani okolie nedávalo dôveru vo mňa samotnú, čo sa odzrkadlilo samotou, ...neveríš a chceš sa báť, tak sa boj, nezdôver sa nikomu,...,čo spôsobovalo strach a oslabenie obličiek počas môjho dospievania, až to vyústilo do zápalu obličiek a pobytu v nemocnici. Nasadili mi antibiotika a liečili ma roky, až do doby kým som sa nezačala venovať emočným rovinám na úrovni chorôb. Oslabenie obličiek a pridružené problémy - to je uložený strach. Akonáhle sa emócie strachu odstránili, posilnením sebadôvery, rázom boli aj problémy s obličkami minulosťou.

Emočné roviny sa rýchlo a účinne riešia Dotykovou a Metamorfnou terapiou, Etikoterapiou, Relaxačnými technikami a Intuitívnou masážou.

Akonáhle zistíte, čo je vašou lekciou, môžete sa rozhodnúť pre zmenu a konať v súlade so svojou dušou. V momente, keď svoju lekciu pochopíte a uskutočnite ju, prestanú sa Vám opakovať rovnaké situácie, prestanete stretávať rovnakých ľudí, ktorý doposiaľ boli hercami a hrali úlohu, ktorú ste sa mali naučiť a pochopiť. V momente úplného pochopenia svojej lekcie nastáva pozitívna zmena v živote.

Zmena je to, čo Vás posúva ďalej a vyššie.

Väčšinou sa ľudia takejto zmeny boja ( opäť strach ) Vravia si, čo bude potom? A čo bude nasledovať? Podľa čoho sa rozhodnúť? Ako viem, že moje rozhodnutie bude správne? Začnete sa príliš zamotávať vo svojich myšlienkach, príliš mnoho myšlienok bez riešenia a rozhodnutia spôsobuje oslabenie čakry a fyzicky bolesti hlavy.

A čím dlhšie zotrváte v pozícií strachu a nerozhodnete sa pre zmenu, tým dlhšie si vytvárate lekciu a oslabujete dané orgány. Ak zotrvanie v tejto pozícií trvá dlho, prejavuje sa nielen na psychickom a energetickom tele, ale už aj na fyzickom v podobe začínajúcej choroby, neskôr až po chronický stav. Tak prečo nechať svoju nerozhodnosť zájsť až tak ďaleko???

Urobte danú zmenu a dostanete odpoveď.

V živote sa môžeme rozhodovať vždy dvoma spôsobmi -

z pozície Strachu alebo z pozície Lásky.

Pozorujte svoje myšlienky z pozadia v meditácií ( tejto téme sme sa venovali v článku Meditácia v hladine Alfa) a pozorujte ako sa rozhodujete z pozície strachu. Ako by sa rozhodoval Strach? Čo by navrhoval? A potom si predstavte a nechajte v sebe rozkvitnúť Lásku. Čo by povedala láska? Ako by reagovala?

Cítite ten rozdiel?

Dám Vám krátky návod na vizualizáciu pre získanie odpovedí a ľahké rozhodovanie sa:

Vizualizujte si svoju otázku, ktorú chcete vyriešiť.

Predstavte si, že za Vami stojí strach a drží Vás za ramená. Položte otázku a sledujte ako strach odpovedá. Čo Vám radí?

Teraz si nad sebou rozsvieťte žiarivé biele svetlo ako keď sa rozsvieti žiarovka a všetky strachy zmiznú. Kľudne si toto svetlo zosilnite natoľko, až neostane ani tieň po strachu.

Položte si  ruku  dominantnú ruku na srdce a  rovnakú otázku položte láske, ktorá vás obklopuje. Vnímajte všetkými zmyslami ako sa cítite a aké je riešenie a rozhodnutie sa z pozície lásky.

Zapamätajte si tento pocit a preneste ho do života. Zakaždým ako sa vynorí akákoľvek pochybnosť, spomeňte si na tento pocit a nedajte strachu šancu ďalej ovplyvňovať Váš život.

Rozhodnete sa z pozície strachu alebo lásky?

Výber je už na Vás, a tak sa bude zrkadliť situácia vo Vašom živote ... Veľa šťastia vo Vašich krokoch ... :)