Rituálne masáže / Rite of massage

Shiatsu Rite massage / Shiatsu Rituálna masáž                       

Japonké umenie dotyku prináša uvoľnenie a podporuje zdravie, patrí medzi najstaršie Japonské späsoby liečenia hlavne suchou tlakovou ale aj dotykovou  olejovou  masážou. Jej cieľom je vyvolať stav celkoveho ozdravenia, relaxácie, hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje bolesti a kŕče. Na uvoľnenie bolesti a zvláčnenie pokožky pri dotykovej olejovej masáži sa používajú bio terapeutické masážne oleje, ktoré napomáhajú odtráneniu blokov na tele masirovaného.

Trvanie/ Duration  -  Cena / Price:    30 min / 30 min  -  20  Eur       1 hod/ 1 hr -  40 Eur     2 hod/ 2 hrs -   60 Eur

Aroma Rite massage / Rituálna Aróma masáž                                                    

Je spojením relaxačnej masáže s aromaterapiou a je pohladením pre vaše zmysly. Príjemné dotyky i vôňa pôsobia doslova ako balzam na telo i dušu. Dokážu priniesť úľavu a uvoľnenie celému telu. Prináša uvoľnenie, odstraňuje vysilenosťa svalové krče. Tak ako sa uvoľní telo upokojí sa aj naša mysel. Aromaterapia predstavuje jeden zo spôsobov využitia prírodných sílíc,  éterických olejov v zmesi bio olejov za účelom liečenia holistickou terapiou, ktorá berie do úvahy stav mysle, tela i ducha. Môžu okamžite zmierniť fyzické symptómy a súčasne budú pôsobiť aj na emočnú a mentálnu rovinu. 

Trvanie/ Duration  -  Cena/ Price:     30 min / 30 min   -  25 Eur      1 hod/ 1 hr -  50 Eur

Shirodara Champi Rite / Rituál Shirodara uvoľňujúca myseľ

Celková aroma relaxačná antistresová masáž, ktorá sa venuje viacerým častiam tela - vrátane krku, ramien, rúk, hlavy a tváre, ktorá je mimoriadne citlivá na dotyk. Lieči denný stres, napätie a citové traumy. Masáž neúčinkuje iba na telesnej úrovni, ovplyvňuje aj emócie, upokojuje dušu, podporuje relaxáciu a odbúrava stres. Rytmické masírovanie hlavy a vlasov prírodným bio olejom so  zmyselnými silicami a hluboko upokojujúce a vyživujúce vlasové korienky.

Trvanie/ Duration  -   Cena/ Price:      30 min / 30 min   -  30 Eur

Rite of Ayurveda / Ayurvedská rituálna masáž
Je velmi relaxačná a harmonizujúca, zároveň je rytmická a osviežujúca. Masíruje sa výhradne Ayurvedkými masážnymi bio olejmi a bylinnými mešcami. Zahŕňa taktiež stláčanie alebo stimulovanie marmových bodov, v ktorých sa križujú energetické dráhy. Blokácie na týchto dráhach obmedzujú činnosť organizmu, masáž ich pomáha uvoľniť. Vedie nás pozvoľna do hlbín kľudu, mieru a uvoľnenia. 

Trvanie/ Duration  -  Cena/ Price:  1 hod/ 1 hr   -  40 Eur

Hawai Lomi massage / Havajská Rituálna masáž

Originálna masáž z Havajských ostrovov, nazývaná tiež "Loving hands - milujúce ruky". Ruky masérky sa pohybujú plynule po celom tele masírovaného, kedy dochádza k účinku liečivej energie dotyku na Vašom tele. Havajská masáž je kombináciou jemných plynulých pohybov v pravidelnom rytme, pričom dochádza k hlbokej relaxácií, prepojenia úrovne telesnej s mentálnou a psychickou.

Trvanie/ Duration  - Cena/ Price:    1 hod/ 1 hr   -  40 Eur

Candle Rite massage / Rituál horúcou masážnou sviečkou

Rituálna zmyslová harmonická masáž celého tela pre skutočný  pôžitok zmyslov. Jedinečná masáž, pri ktorej sa používajú špeciálne vyrobené olejové masážne sviečky z čistých prírodných olejov, obsahujú mandľový a kokosový olej v spojení s bambuckým maslom a vonnými esenciami, ktoré Vám zregeneruju telo i myseľ. Exkluzívna vôňa zvyšuje potešenie a efekt z masáže.Masáž je zmyslovo príjemná, teplá, keďže olej sa rozpúšťa a zohreje plameňom sviečky a leje sa priamo na telo.  Jemný  vzrušujúci pôžitok  na precítenie každého dotyku.

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:      1 hod/ 1 hr    -  60 Eur

Matamanoa Fiji Rite / Matamanoa Fidži Rituál  ***** Exkluzívna masáž iba v našom salóne *****

Exotická Polynézska masáž celého tela teplými mušľami a exkluzívnym olejčekom rady Pure Fiji - Starfuit, Maracuja a Guava, ktorý Vašu myseľ odvedie do Pacifického oceánu plného kvetín, kokosového mlieka a čerstvého ovocia. Masážne oleje rady Pure Fiji prinášajú v starotlivosti o telo to nejlepšie zo starobylých tradicií ostrova Fiji. Teplé mušle v rukách masérky/ maséra harmonicky klžu po naolejovanom tele, opojná aróma sa vznáša navôkol Vás a postupne uvoľňuje napätie celého tela a mysle. Doprajte si exotický zážitok do všedných dní.

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:       1 hod/ 1 hr - 45 Eur 

Takata Fiji Rite / Takata Fidži rituál   ***** Exkluzívna masáž iba v našom salóne ***** 

Exotické  ošetrenie tela medovým  rituálom je navrhnuté tak, aby využívalo bio prírodné produkty  a jedinečnost procedúr z Fiji, ktoré už po celé storočia používajú ostrovania južného Pacifiku. Luxusná rada Pure Fiji obsahuje čistý kokosový olej a výťažky z kvetov, ktorá má hlboké vyživujúce hydratačné účinky a sílu antioxidantov, ktoré chránia pokožku pred voľnými radikálmi a pomahajú jej regenerácií. Hydratačná kúpeľová terapia s cukrovým peelingom a zábalom tela z kokosového masla  bola navrhnutá k celkovému uvoľneniu, rozprúdeniu lymfy, odstráneniu toxínov, tónovaniu a ošetreniu pokožky tela. Fidžijskou masážou hlavy s osviežením črtov tváre z luxusnej rady Pure Fiji olejčekov pre krásu pokožky a lesk vlasov alebo  alebo Fidzijská uvoľňujúca masáž chodidiel. Výsledným efektom ošetrenia je celková harmonizácia a tonizácia pokožky v rámci masáže.

Obsahuje: * Hydratačná vonná kúpeľová masáž * Cukrový / soľný peeling tela  * Zábal v kokosovom / medovom masle  * Fidžijska masaž hlavy a tváre  alebo chodidiel 

Trvanie / Duration - Cena / Price 1 hod/ 1 hr - 45 Eur

Tokoriki Fiji Rite / Tokokiri Fidži Rituál      ***** Exluzívna masáž iba v našom salóne ****

Luxusné exotické ošetrenie navrhnuté tak, aby využívalo prírodné produkty, zahrňajúce dary prírody a jedinečnosť Fiji, oslavujúce mladosť  a krásu. Exotický hydratačný kúpeľ s cukrovým peelingom a Polynézska masáž celého tela teplými mušľami a exkluzívnym olejčekom rady Pure Fiji - Starfuit, Maracuja a Guava, ktorý Vašu myseľ odvedie do Pacifického oceánu plného kvetín, kokosového mlieka a čerstvého ovocia. Procedúra obohatená o  Fidžijskú masaž hlavy a  tváre, jemný peeling dekoltu a celotelový zábal kokosovým maslom z luxusnej rady Pure Fiji,  ponúka to najlepšie z tradičných receptúr starostlivosti o vlasy, pleť  i pokožku celého  tela.   Láskajte svoje zmysly touto exkluzívnou procedúrou, nechajte sa uniesť pokojom tichomoria. 

Obsahuje: * Hydratačný kúpeľ tela  * Cukrový / Soľný celotelový peeling  * Masaž teplými mušľami a olejčekom z Fiji  * Olejová masaž brucha na uvoľnenie trávenia * Celotelový zábal kokosovým maslom  * Jemný  maslový peeling dekoltu  *  Fidžijska masaž tváre, hlavy a vlasových korienkov

Trvanie / Duration - Cena / Price     2 hod/ 2 hrs - 80 Eur

Franc King Rite / Francúzky Kráľovský Rituál

Uvoľňujúca masáž s luxusnými citrusovými olejmi a lávovými kameňmi, pochádzajúca z Francúzska s prvkami lymfodrenáže, prispieva k celkovému ozdraveniu a vitalizácii organizmu, tonizácii problémových partií pre ženy ako aj mužov. Očisťuje telo od nánosov škodlivých látok a uvoľňuje svalové bloky, prinavracia duševnú harmóniu a radosť do života. Nechajte sa hýčkať touto luxusnou terapiou a uvoľnite svoje zmysly.

Obsahuje: * Zahriatie tela  *Uvoľnenie lymf nôh * Vitalizujúca masaž tela * Masáž lávovými kameňmi *  Lymfatická masaž brucha * Relaxačná masaž rúk  * Uvoľnenie krku a trapézov * Liftingová masáž tváre * Masaž hlavy a vlasových korienkov

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:     1 hod/ 1  ht - 50 Eur     1,5 hod/ 1,5 hrs - 70 Eur

Tantric Sense Touch / Tantrický Dotyk zmyslov

Tantrický dotyk zmyslov je malým RITUÁLOM uctenia si vlastného tela ako energetického chrámu mužskej/ženskej energie a prebudenia zmyselnosti. Tantrický dotyk zmyslov je hlavne o láskyplnom vedomom dotyku, pričom prijímajúci sa dostáva do maximalneho uvoľnenia a tým preciťuje masážou vyvolané emócie, uvoľnuje psychické vypätie, pričom životodárna energia sa rozprúdi telom a nabudí zmysly. Doprajte si pocit osvieženia a nabudenia do Vašich dní... 

Obsahuje: *Úvodný rituál v ľahu *Tlaková masaž tela  na uvoľnenie marmových bodov  *Tantrické rozotieranie oleja  *Jemná olejová masaž  a Aktívná olejová masáž  tela  * Rituálnu masáž temena   *Tlaková masaž bedier a ramien * Masáž tváre a hlavy  *Masáž hrudníka a brucha * Masáž nôh a chodidiel  * Rituálne ukončenie masáže Namaste - vzdanie vďaky

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:    1 hod/ 1 hr - 60 Eur    1,5 hod/ 1,5 hrs - 90 Eur

 Sense Touch Ganesha / Dotyk zmyslov Ganesha

Prepracovaný zmyslový dotykový rituál založený na tantrickej masáži bez intimných partií, a predovšetkým vďaka láskyplnému dotyku zkuseného maséra či masérky masáž prebudza životnú sílu a vitalitu.

Rituál tiež vedie k lepšiemu propojeniu so ženskosťou. Prehlubuje porozumenie potrebám vlastného tela, čo podstatněe zlepšuje kvalitu milostného života. Ženy si tak dokáže lásku a všetko čo k nej patrí užívať s mnoho vačšou radosťou. Prebudenie vitality tiež omladzuje a skrášluje. Žena po masáži vyzerá ako po krásnej prežitej dovolenke. Cítí se šťastná a je velmi přitažlivá. 

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:    1 hod/ 1 hr  -  60 Eur    1,5 hod/ 1,5 hrs - 90 Eur

Mohendžodáro Rite / Rituál Mohendžodáro ... ( pripravujeme pre Vás / approaching soon to enjoy )

Tantra massage Savitryi / Tantra masáž Savitryi

Tantrická masaž je stredným RITUÁLOM uctenia si vlastného tela ako energetického chrámu mužskej/ženskej energie. Tantra je vedomá práca s kundaliny/sexuálnou energiou ako základnou životnou esenciou, jej nabudenie a následné pozdvihnutie do vyšších sfér skrze dotyky, pierka, kožušinky a zaverečnú olejovú masáž. Tantra je hlavne o láskyplnom vedomom dotyku, pričom prijímajúci sa dostáva do maximalneho uvoľnenia a tým preciťuje masážou vyvolané často nepoznané emócie. Dotyk v tantrickej masáži je výlučne o prijímaní na fyzickej, energetickej a spirituálnej úrovni.  

Obsahuje:  * Úvodný rituál v ľahu * Tlaková masaž tela horucími uteráčikmi  * Jemná masaž  * Aurická masáž  * Tantrické rozotieranie oleja  * Jemná olejová masaž a Aktívná olejová masáž tela * Rituálnu masáž temena  * Tlaková masaž bedier a ramien  * Masáž tváre a hlavy  * Masáž hrudníka a brucha * Masáž nôh a chodidiel * Rituálne ukončenie masáže Namaste - vdanie vďaky

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:    2 hod/ 2 hrs  - 90 - 130 Eur 

Tao Tantra Rite / Tao Tantra Rituál 

Tao Tantra je jedným z najväčších tantrických RITUÁLOV uctenia si vlastného tela ako energetickécho chrámu, počas ktorého precitujete dotykové a dychacie techniky spolu s maserkou. Rituálom Vás prevedie maserka k hlbšiemu vnímaniu prežítkov počas masáže s následným prenesenim do vlastného života. Tantricka masáž laskyplnými dotykmi uvoľňuje a rozprúdi energie v tele a spušťa nepoznané procesy. Sú to dotyky dokonalého uvoľnenia, relaxu a harmónie ako aj nabudenia a vzrušenia. Dotknite sa svojho tela, srdca a duše. Zažite dobrodružstvo zdieľania energíí v doteraz nepoznanej úrovni.  

Obsahuje: * Úvodný rituál v stoji * Aktívna masáž dlaní  a chodidiel  Tlaková masáž bedier, ramien a nôh horúcimi uteráčikmi * Rituálne omývanie tela horúcimi uteráčikmi * Jemná masaž * Aurická masáž  * Tlaková masaž  tela Tantrické rozotieranie oleja * Jemná olejová masaž a Aktívná olejová masáž tela * Rituálnu masáž temena  * Masáž tváre a hlavy * Olejová masáž hrudníka a Tao brucha * Olejová masáž nôh * Rituálne ukončenie masáže Namaste - vzdanie vďaky

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:    2 hod/ 2 hrs - 150 Eur

Lakšmi Tantra Rite / Lakšmi Tantra Rituál 

Naozajstná oslava všetkých zmyslov.  Tato synchrónna masáž 2 masieriek Vám ponúkne všetko, čo môžete pri tantrickej masáži zažíť v jedinečnej, intenzivnej a nezabudnuteľnej podobe. Zmyselná a zároveň láskyplná a pečujúca masáž celého Vašeho tela, která bude postupne stimulovať všetky Vaše zmysly. Zkusené ruky našich masériek budú postupne hýčkať každý kúsok Vášho tela a Vy sa prepadnete do nepoznaných dimenzií prežitkov a otvorí sa Vám piestor pre celkom nový zpôsob prežívania Vašej zmyslnosti. 

Trvanie/ Duration - Cena/ Price:   2 hod/ 2 hrs - 180 - 220 Eur

Tantra Spa Rite / Tantrický Spa Rituál ...        ( pripravujeme pre Vás / approaching soon to enjoy )